Trening na zdrowy kręgosłup

Rodzaje treningów personalnych

Trening na zdrowy kręgosłup

Trening to coś, co kojarzy się najczęściej z uprawianiem sportu wyczynowego, albo rzeźbieniem sylwetki na siłowni. W czasach, kiedy większość dnia spędzamy siedząc przed komputerem, ćwiczenia fizyczne mogą nam pomóc nie tylko w modelowaniu sylwetki, ale przede wszystkim – w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Przez siedzący tryb życia cierpi najbardziej nasz kręgosłup. Zanim dokuczliwe bóle sprawią, że będziesz mieć problemy z funkcjonowaniem – zainwestuj w zdrowy kręgosłup.

 

 

Ćwiczenia na kręgosłup – rozwiązanie problemu

 

Trening ten ma za zadanie wzmocnić gorset mięśniowy tak, aby na co dzień odciążał kręgosłup. Jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, zarówno dla  początkujących, jak i zaawansowanych.

 

 

Jak wygląda taki trening?

 

Trener osobisty z Warszawy ustali odpowiedni plan treningowy, biorąc pod uwagę Twoje schorzenia, dolegliwości oraz stopień zaawansowania. Podczas ćwiczeń główny nacisk będzie położony na mięśnie pleców i brzucha, które również odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.

 

Ćwiczenia na kręgosłup, poza tym, że korzystnie wpływają na stan naszego zdrowia i samopoczucie, mają również inne zalety – pomagają spalać kalorie i nakręcają metabolizm, co może prowadzić do spalania tkanki tłuszczowej. Pomogą również w rozładowaniu stresu.

 

 

Najważniejsza jest systematyczność

 

Efekty odczujesz już po kilku tygodniach, jednak, aby odciążyć kręgosłup, musisz systematycznie pracować i wzmacniać mięśnie pleców oraz brzucha. Dlatego też najlepszą opcją jest wybór trenera osobistego z Warszawy, który  pokaże Ci, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia na kręgosłup i pomoże Ci uwolnić się od dokuczliwego bólu.

Nie czekaj!

Sprawdź naszą ofertę treningów personalnych w Warszawie i okolicach!

Jeżeli współpraca face to face nie wchodzi w grę – nic straconego!
Możesz wybrać współpracę z trenerem osobistym online!