Trening ogólnorozwojowy

Rodzaje treningów personalnych

Trening ogólnorozwojowy

Jesteś osobą, która zaczyna przygodę ze sportem, lub powraca po długiej nieobecności? Trening ogólnorozwojowy to coś, od czegoś powinieneś zacząć!

 

 

Trening holistyczny – co to?

 

Jego specyfika polega na pobudzaniu jak najwięcej partii mięśni w jednej jednostce treningowej i powinien być on bardzo intensywny.  Zestaw należy wykonywać przynajmniej 3 razy w tygodniu. Sam trening nie wymaga specjalistycznych przyrządów, wystarczą podstawowe sprzęty, takie jak: piłki fitness, taśmy TRX, a nawet wyłącznie ciężar własnego ciała.

 

Jeżeli marzy Ci się piękna sportowa sylwetka – trening ogólnorozwojowy stworzony jest dla Ciebie.

 

Z obserwacji wynika, że trening ogólnorozwojowy w znacznym stopniu wpływa na poprawę kondycji, wzrost siły, a także spalanie tkanki tłuszczowej. Reasumując: dostajemy w pakiecie wszystko, czego nam trzeba!

 

 

Gdzie ćwiczyć?

 

Trening ten ma to do siebie, że można przeprowadzić go praktycznie wszędzie – zaczynając na siłowni, idąc poprzez parki, a kończąc w zaciszu własnego domu.

 

Jeżeli natomiast planujesz rozpocząć swoją przygodę z crossfitem, wtedy trening ogólnorozwojowy powinien być twoją bazą przygotowań!

 

W swoim planie treningowym uwzględnij czas na odpoczynek – regeneracja to ważny etap treningu. Bez niego kolejna jednostka nie będzie wykonana w stu procentach. A kluczem do sukcesu są mocne treningi i niczym nieprzerwany sen.

 

Jeśli już jesteś zdecydowany – jestem trenerem osobistym działającym w Warszawie, który pomoże Ci wykonywać dobrze i efektywnie wszystkie ćwiczenia. Spróbuj już dziś i stwórz swoją sylwetkę na nowo!

Nie czekaj!

Sprawdź naszą ofertę treningów personalnych w Warszawie i okolicach!

Jeżeli współpraca face to face nie wchodzi w grę – nic straconego!
Możesz wybrać współpracę z trenerem osobistym online!