Mój zespół

Mój zespół

W grupie siła!

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

 

W życiu każdego człowieka sukcesu następuje moment, gdy chciałby przekroczyć kolejną granicę, pójść o krok dalej, rozwinąć coś nad czym długo i ciężko pracował. Posiadasz pieniądze, doświadczenie, markę, ale brakuje Ci tego, z czym mógłbyś wspiąć się wyżej, a czego nie da się kupić – nie masz już czasu…

 

Kiedy ja dotarłem do tego punktu, gdzie musiałem z przykrością odmawiać kolejnym osobom, które podjęły już najważniejszy krok w kierunku zmiany swojego życia- odważyły się próbować zawalczyć o doskonalsze „ja” – wtedy właśnie postanowiłem stworzyć zespół, który wspólnymi siłami uczyni jak najwięcej ludzi lepszymi wersjami samych siebie. Decyzję tę podjąłem w 2017 roku i widok powiększającego się grona zadowolonych klientów jest moją gwarancją, że była ona słuszna. Zapraszam Cię zatem do zapoznania się z profitami, jakie płyną z „gry zespołowej”.

 

 

CZY MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

 

Myślisz sobie – zatrudnił kilka nieznanych nazwisk, które nic nie znaczą. Może wolisz udać się do jakiegoś innego specjalisty, sławnego użytkownika instagrama, którego nazwisko pojawia się na ustach Twoich znajomych? Oczywiście – wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że jeden człowiek, chociaż byłby geniuszem w swojej dziedzinie – nigdy nie jest w stanie zdziałać tyle, ile może zespół. Żaden z nas nie jest omnibusem, jednak wszyscy razem posiadamy tak różnorodną wiedzę, że szanse na sukces są niemal gwarantowane. Nasze doświadczenie i Twoje zaangażowanie są przepisem idealnym! Dlatego sądzę, że na pytanie, czy możesz mi zaufać odpowiedź brzmi twierdząco!

 

 

MOJE SŁOWO GWARANCJĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI TRENINGÓW

 

Jeżeli obawiasz się, czy twój trener lub dietetyk będzie na sto procent wykonywał swoją prace, możesz spać spokojnie. Osobiście kontroluje każdego pracownika, sprawdzam postępy podopiecznych i efektywność pracy trenera personalnego i dietetyka. Profesjonalizm to hasło, które towarzyszy mi w każdym momencie mojej pracy – tego samego oczekuję od wszystkich, którzy mi w niej towarzyszą. Obawiasz się, że jestem trenerem osobistym, ale tylko w Warszawie? Na szczęście odległość w dzisiejszym świecie nie ma już znaczenia! Dzięki technologii mogę prowadzić Cię zdalnie, poprzez internet. Jest to powszechna obecnie metoda, z której korzysta wielu klientów. Nie odczuwają oni braku fizycznej obecności trenera osobistego, ponieważ współpraca online jak tak przemyślana, by dać maksimum korzyści. Jeśli natomiast mieszkasz w stolicy – możesz skorzystać z opieki trenera personalnego i dietetyka w Warszawie.

 

 

SŁÓW KILKA O LUDZIACH WOKÓŁ MNIE

 

Członkowie mojego zespołu zanim dołączają do teamu, przechodzą proces weryfikacji, który osobiście pilotuję. Dzięki temu mam pewność, że nie otaczam się przypadkowymi osobami, a prawdziwymi profesjonalistami, którzy czuwają nad tym, żebyś i Ty i ja mógł spać spokojnie. Tak jak sam zachęcam wszystkich trenerów do motywowania i nagradzania swoich podopiecznych, tak i ja staram się nagradzać za poświęcenie moich pracowników. Wiem zatem, że dietetycy i trenerzy personalni prezentują godnie moje nazwisko, są rzetelni i gotowi do pomocy. Każdy z nas z zainteresowaniem pozna Twoją historię, przygotuje zbilansowaną dietę czy ułoży plan treningowy oraz zasięgnie opinii kolegów z zespołu, jeśli sytuacja tego będzie wymagać. Twoim jedynym zadaniem jest tylko podążać za wskazówkami i dawać z siebie ile tylko możesz. Jeżeli nadal nie do końca czujesz moją wizję, przypomnijmy najważniejsze plusy działania zespołowego:

 

  • co dwie głowy to nie jedna – czuwa nad Tobą wiele osób;
  • profesjonalizm – wielu specjalistów, niejednorodne zainteresowania;
  • większa dostępność;
  • twój trener jest nieobecny? – trening się odbędzie, bo ma go kto zastąpić !
  • ciągłe szkolenia pozwalające działać efektywniej;
  • pasja;
  • wspaniała atmosfera – żaden z trenerów nie bywa przepracowany czy wypalony zawodowo.

Bądź lepszą wersją samego siebie – zacznij już dziś, a my Ci w tym pomożemy!

 

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub emailowo. Informacje na temat numerów znajdziesz pod zakładką kontakt.