Rekomendacje

Opinie moich podopiecznych

Zobacz co myślą o współpracy moi podopieczni

Opinie klientów, dodatkowe kilogramy na wadze. Wiedziałam, że pomóc może mi jedynie prawdziwy dietetyk kliniczny. Obecnie praktycznie nie odczuwam już skutków choroby. Polecam każdemu. Warto wierzyć, że odpowiednio dobrana dieta naprawdę zdziała cuda.

Aneta K., managerka restauracji

Mariusz nie tylko mnie trenuje i motywuje, ale też uczy i nie odpuszcza, jeśli trzeba. Biegam od lat, ale dopiero teraz widzę, jakie efekty pomaga osiągnąć trener personalny. Odpowiednio dobrane treningi poprawiły wyniki szybciej, niż sądziłem. Skorzystałem też z kilku porad dietetycznych, bo brakowało mi wiedzy w tej kwestii. Wskazówki dopasowane są do oczekiwań klienta, a to zawsze procentuje. Współpracę z Mariuszem serdecznie polecam!

Mateusz W., maratończyk i przedstawiciel handlowy

Wiedziałam, że pomóc może mi jedynie prawdziwy dietetyk kliniczny. Dalej nie umiem w to uwierzyć, ale naprawdę się udało! Kiedy kilka miesięcy temu załamana wyszukiwałam w internecie ``dietetyk warszawa``, nie sądziłam, że znajdę kogoś, kto naprawdę profesjonalnie podejdzie do mojego problemu. Gdy zdiagnozowano u mnie zespół policystycznych jajników, przed oczami miałam tylko dodatkowe kilogramy na wadze. Wiedziałam, że pomóc może mi tylko prawdziwy dietetyk kliniczny. Obecnie praktycznie nie odczuwam już skutków choroby. Polecam każdemu. Warto wierzyć, że odpowiednio dobrana dieta naprawdę zdziała cuda.

Aneta K., managerka restauracji

Trener personalny i dietetyk kliniczny - kogoś takiego właśnie szukałam do współpracy z moim gabinetem. Mariusz zaoferował świetne porady klientkom mojego salonu kosmetycznego. Choć każda z pań jest zupełnie inna, zostały potraktowane bardzo indywidualnie. Kilka z nich do dziś chwali się efektami, które osiągnęły z Mariuszem. Skorzystałam również z oferty wykładów, jakie oferuje Mariusz, aby doszkolić moje pracownice. Atmosfera była przyjazna, a przekazana wiedza naprawdę imponująca. Myślę, że polecę ofertę Mariusza jeszcze niejednej klientce.

Marta D., kosmetolog

Chciałam schudnąć przed ślubem, a mój obecny mąż nie chciał się czuć gorszy. W takiej sytuacji trener osobisty wydawał się najlepszym rozwiązaniem. Nie myliliśmy się! Choć od ślubu sporo już minęło, dalej mamy świetny kontakt z Mariuszem. Wyróżnia go przede wszystkim całe morze cierpliwości i świetne podejście do klienta. Mój mąż ma już swój wymarzony sześciopak, a ja aż (o dziwo!) tęsknię za treningami. Mam nadzieję, że Mariusz pomoże mi wrócić do formy także po ciąży. 🙂

Monika i Kuba

Córka namówiła mnie, żebym poszukał pomocy w zrzuceniu kilku kilogramów. Lekarz zalecił odchudzanie, ale nie sądziłem, że dietetyk może tu pomóc. Cukrzycę ma teraz co drugi w moim wieku. Nalegała jednak tak długo, że w końcu się zgodziłem. Dieta, którą zalecił Mariusz nie była tak straszna. Po kilku tygodniach czuję się o wiele lepiej. W końcu rodzina nie będzie musiała bać się wyników badań. Serdecznie polecam.

Ludwik B., stolarz

Cały czas siedzę za biurkiem i piję kawę za kawą. Nigdy nie miałem problemów z wagą, ale powoli czułem się coraz gorzej. Koledzy z biura żartowali, że kiedyś serce wysiądzie mi przy spacerze do kuchni po kolejną kawę. Wygooglowałem więc ``dietetyk warszawa`` i natrafiłem na Mariusza. Początkowo trochę się bałem, bo w końcu gdzie mi tam do tak wysportowanego faceta. Mariusz okazał się jednak bardzo profesjonalny i nigdy nie czułem się przy nim gorszy. Jedynym jego minusem jest to, że potrafi naprawdę dać w kość. Ale z czasem nauczyłem się nawet lubić zakwasy!

Piotr S., programista WordPress

Mało jest TP, którzy są też dobrymi dietetykami. Pomimo młodego wieku, miałem już w życiu 2 operacje, dlatego szukałem kogoś profesjonalnego przed powrotem do ćwiczeń. Mariusz skomponował dla mnie dietę, która pomogła mi wrócić do siebie. Dba o to, żeby treningi były bezpieczne i nie obciążały mnie za bardzo. Z jego pomocą czuję się pewnie w czasie ćwiczeń i nie martwię się już o swoje zdrowie.

Kacper J., logistyk

Pan Mariusz prowadził warsztaty w mojej szkole na temat treningów i diety. Kiedy nauczyciele mówią o zdrowym jedzeniu, nie wydaje się to aż tak fajne. Widać, że pan Mariusz naprawdę ma pasję. Pokazał nam, jak duży wpływ ma jedzenie na zdrowie i samopoczucie. Zainspirował mnie do studiowania dietetyki w przyszłości. Mam nadzieję, że kiedyś będę mieć tak samo dużą wiedzę, jak on.

Daria A., uczennica liceum

Jakby pół roku temu ktoś powiedział mi, że będę cieszyła się z bólu (dosłownie!) wszystkich mięśni, to kazałabym się tej osobie puknąć w głowę. A jednak, tak właśnie jest. Mariusz doskonale wie, co powiedzieć, żebym znalazła siłę i dokończyła trening. Potrafi być wyrozumiały, ale nie da się łatwo oszukać. U niego nie ma miejsca na wymówki. Jest za to miejsce na świetne efekty i utratę kilogramów. Pierwszy raz czekam na lato, żeby założyć bikini. Polecam każdej kobiecie, która chce poczuć się tak samo silnie i pięknie, jak ja teraz.

Paulina Ł., project manager

Próbowałem chodzić na siłownię raz czy dwa, ale zawsze było mi wstyd, bo nie wiedziałem, jak się za to zabrać. Mariusz pomógł mi odnaleźć się w tym wszystkim i odkryć, co tak naprawdę chcę ze sobą zrobić. Mięśnie to jedno, ale poczucie siły i panowania nad własnym ciałem są chyba najlepsze. Mariusz z każdego wyciągnie ``to coś``. Potrzebne są tylko Twoje chęci. 🙂

Rafał K., kurier

Problemy z jedzeniem miałam od zawsze. Raz jadłam za dużo, raz za mało, a czasem praktycznie wcale. Od nastoletnich lat zmagałam się z wahaniami w wadze. Bardzo wpływało to na moje samopoczucie. Mariusz pomógł mi naprawdę stanąć na nogi. Nie zbagatelizował problemu. Pokazał duże zaangażowanie i chęć faktycznej pomocy, której do tej pory nie pokazał żaden inny dietetyk kliniczny. Powoli wracam do siebie. Mogę liczyć na jego wsparcie i odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Dagmara W., studentka

Krótko i na temat: są efekty! Polecam połączenie diety z ćwiczeniami. Mariusz wie, co robi! 100% profesjonalizmu!

Adam F., handlowiec

Treningi z Mariuszem to nie tylko ćwiczenia, ale też sporo nauki. Nie sądziłam, że dzięki niemu dowiem się tylu ciekawych rzeczy. Na początku nie byłam przekonana do treningów z mężczyzną, ale teraz nie wiem, czego się obawiałam. Atmosfera jest bardzo miła, a ja jestem zadowolona z efektów!

Sylwia P., księgowa

Jestem właścicielem restauracji. Jakiś czas temu postanowiłem zorganizować dla moich pracowników małe szkolenie, żeby trochę pozmieniać menu i przyciągnąć klientów nastawionych na zdrowy tryb życia. Mariuszowi udało się wprowadzić zmiany nawet do mojej diety. Jest świetnym wykładowcą, którego naprawdę dobrze się słucha. Widać, że doskonale zna się na swoim fachu. Polecam.

Grzegorz Z., właściciel restauracji

Moja praca jest głównie stojąca, więc z czasem kręgosłup zaczął odmawiać mi posłuszeństwa. Na początku myślałam, że taki po prostu mój los i nie sądziłam, że cokolwiek da się z tym zrobić. Koleżanka zasugerowała, że może trener osobisty mógłby mi z tym pomóc. Parę pierwszych treningów z Mariuszem nie za bardzo mnie przekonało. Z czasem znaleźliśmy wspólny język i teraz wiem, co robić, żeby jeszcze przez lata móc pracować na pełnych obrotach bez bólu.

Martyna K., fryzjerka

Współpracowałem już z wieloma trenerami, ale zawsze szukałem czegoś więcej. Kiedy dowiedziałem się, że Mariusz to też dietetyk, zrozumiałem, że właśnie o to mi chodziło. Zaoferował mi kompleksową ofertę, której potrzebowałem. Regularna aktywność fizyczna, treningi i dieta dopasowane do mnie. Do tego motywacja, żeby oderwać się od biurka w pracy. Nie sądziłem, że mogę to wszystko znaleźć u jednej osoby. Świetny profesjonalista, których naprawdę niewiele znaleźć można nawet w tak dużym mieście, jak Warszawa.

Tomasz C., specjalista ds. marketingu internetowego

Trening dla kobiet zawsze kojarzył mi się z aerobikiem dla starszych pań, a dieta z sałatą i głodem. Pierwsze treningi z Mariuszem pokazały, że wcale nie musi tak być. Udowodnił mi, że siłka to nie tylko miejsce dla wypakowanych facetów. Jego rady w kwestii diety bardzo przydają mi się w codziennym życiu. Nigdy nie muszę głodować i ślinić się na widok smacznego jedzenia, a to dla mnie napraaawdę ważne! Mam nadzieję, że dalsza współpraca z Mariuszem zaowocuje wciśnięciem się w ciuchy, które chyba już zupełnie straciły nadzieję, leżąc w szafie. 😀 Z Mariuszem często sobie żartujemy, ale jeśli trzeba, naprawdę potrafi być stanowczy. Zawsze mogę też liczyć na to, że rozjaśni moje wątpliwości w związku z jedzeniem i nie będę się przy tym czuła głupio. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy spróbować współpracy z z Mariuszem, to zapewniam, że warto!

Agnieszka R.

Mariusz wie, czego chce. A co więcej, wie też, czego Ty chcesz! Gdybym wiedział, że znajdę kogoś takiego jak on, zapisałbym się na siłownię już dawno. Ma zupełnie inne spojrzenie na sprawę, niż mogłem się spodziewać. Podchodzi do treningów w nowoczesny sposób. Dokładnie wie, kiedy ma być dobrym kumplem, a kiedy surowym trenerem personalnym. Polecam!

Mariusz M., serwisant

Kiedy pierwszy raz spotkałam się z Mariuszem, miałam mnóstwo pytań. Trzy lata temu urodziłam dziecko i totalnie nie umiałam się zabrać za ćwiczenia. Zależało mi też, żebym mogła gotować zdrowe posiłki nie tylko dla siebie, ale też dla całej mojej rodziny. Był bardzo cierpliwy, odpowiedział na wszystkie pytania. Wiedział, jak rozluźnić atmosferę. Mówiąc szczerze, po kilku treningach myślałam, że wymięknę. Na szczęście nie dał mi odpuścić. 🙂 Teraz jestem mu za to bardzo wdzięczna! Czekam już na dalsze efekty!

Kamila, mama Zuzi i Feliksa

Pierwsze spotkania z Mariuszem były prezentem od mojej żony. Uznałem to za zły żart, bo w ogóle nie podobał mi się ten pomysł. A teraz? Przybyło mi już 2 kg masy mięśniowej, a Mariusz dąży do tego, żebym osiągnął jeszcze więcej. Jedyny mięsień, który pominiemy w treningach, to tzw. ``mięsień piwny``. Aluzja żony wyszła mi jednak na dobre! Sam nigdy nie osiągnąłbym tak zadowalających efektów, nawet jakbym zaczął ćwiczyć, jak za studenckich czasów. Cenię w nim profesjonalne podejście do klienta, a także szeroką wiedzę na temat zdrowia, ruchu i funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Adam W., stomatolog

Nigdy nie byłem przekonany do ćwiczeń. Moją główną wymówką był brak czasu i bycie w ciągłym biegu. Z Mariuszem nie ma miejsca na wymówki. Jest zawsze na czas, do wykonywania swoich obowiązków podchodzi bardzo poważnie. W czasie treningu z Mariuszem nie ma miejsca na półśrodki. Nic nie umknie jego uwadze, więc nie oszukujcie, bo będziecie musieli zacząć ćwiczenie od początku! Te treningi to często pot i łzy, ale za to też pełno satysfakcji. Mariusz ma niekończące się pokłady motywacji.

Marek D., graphic designer

Trening dla kobiet zawsze kojarzył mi się z aerobikiem dla starszych pań, a dieta z sałatą i głodem. Pierwsze treningi z Mariuszem pokazały, że wcale nie musi tak być. Udowodnił mi, że siłka to nie tylko miejsce dla wypakowanych facetów. Jego rady w kwestii diety bardzo przydają mi się w codziennym życiu. Nigdy nie muszę głodować i ślinić się na widok smacznego jedzenia, a to dla mnie napraaawdę ważne! Mam nadzieję, że dalsza współpraca z Mariuszem zaowocuje wciśnięciem się w ciuchy, które chyba już zupełnie straciły nadzieję, leżąc w szafie. 😀 Z Mariuszem często sobie żartujemy, ale jeśli trzeba, naprawdę potrafi być stanowczy. Zawsze mogę też liczyć na to, że rozjaśni moje wątpliwości w związku z jedzeniem i nie będę się przy tym czuła głupio. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy spróbować współpracy z z Mariuszem, to zapewniam, że warto!

Agnieszka R.

Jestem tancerką od 5 roku życia, dlatego zawsze wydawało mi się, że mam wystarczającą ilość ruchu. Z czasem zaczęłam odczuwać jednak problemy zdrowotne: bóle kręgosłupa i stawów. Zorientowałam się w temacie i zrozumiałam, że nie mam pojęcia na temat wzmacniania odpowiednich grup mięśniowych. Razem z mamą natrafiłyśmy na ofertę Mariusza. Już po kilku treningach widzę, jak bardzo wzmocniła się moja postawa i kondycja. Teraz mogę osiągnąć jeszcze więcej w tańcu, a przy tym nie martwić się o własne zdrowie. Planuję też ``wkręcić`` w to wszystko moją mamę. Wierzę, że Mariusz jest w stanie dopasować treningi pod każdego.

Amelia T, uczennica liceum i tancerka

Zainteresowana/ny?

Bądź lepszą wersją samego siebie – zacznij już dziś, a my Ci w tym pomożemy!