Treningi osobiste w plenerze

Rodzaje treningów personalnych

Treningi osobiste w plenerze

Trening na świeżym powietrzu, wykonywany pod okiem trenera, ma szereg zalet. Jest to na pewno idealna forma dla osób, które nie lubią czekać w kolejce do maszyn znajdujących się na siłowni. Co więcej, podczas treningu w plenerze, organizm jest najlepiej dotleniony. Na siłowniach, gdzie działa klimatyzacja i wentylacja, panuje mniej korzystna wilgotność powietrza, a w związku z tym, że ćwiczy wiele osób – bywa po prostu duszno. Na świeżym powietrzu dostarczysz organizmowi tyle tlenu, ile potrzebuje podczas wysiłku fizycznego, a co za tym idzie – Twoja wydolność będzie optymalna.

 

Ćwiczenie na słońcu ma jeszcze jeden duży plus – w naturalny sposób wytworzysz witaminę D, która jest niezwykle ważna dla normalnego wzrostu i rozwoju kości i zębów, wspiera również układ odpornościowy i pozytywnie wpływa na nastrój. Co więcej, jeśli nauczysz się, jak ćwiczyć poza siłownią, przestaniesz być uzależnionym od jednego miejsca. Osoby ćwiczące w plenerze oszczędzają również pieniądze, które wydałyby na karnety.

 

 

Nie martw się pogodą!

 

Praktycznie podczas każdej pory roku możemy przeprowadzać treningi w plenerze. Wystarczy dopasować odpowiedni strój, wybrać dobre miejsce, narzędzia (może być to nawet ławka lub drzewo w połączeniu z profesjonalnymi akcesoriami typu elastyczne gumy, odważniki itp.) i znaleźć motywację – w tym wszystkim pomoże Ci trener personalny z Warszawy. Jeżeli mieszkasz w innym mieście – nic straconego! Prowadzimy również naszych podopiecznych online!

Nie czekaj!

Sprawdź naszą ofertę treningów personalnych w Warszawie i okolicach!

Jeżeli współpraca face to face nie wchodzi w grę – nic straconego!
Możesz wybrać współpracę z trenerem osobistym online!