Trening odchudzający (płaski brzuch)

Rodzaje treningów personalnych

Trening odchudzający (płaski brzuch)

Urlop za pasem. Osiągnij płaski brzuch przed wakacjami

 

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. W związku z nim wielu z nas marzy o osiągnięciu płaskiego brzucha i ogólnej poprawie swojej kondycji fizycznej. Jednak jeśli nie jesteśmy doświadczeni w trenowaniu na siłowni czy w klubie fitness nasze rezultaty mogą nie być zadowalające. Jak szybko schudnąć, by móc pochwalić się pięknym ciałem? Najlepiej skorzystać ze współpracy z profesjonalnym trenerem personalnym.

 

 

Gdzie ćwiczyć?

 

Należy pamiętać, że ćwiczenia na odchudzanie czyli na tzw. płaski brzuch, podobnie jak wszystkie inne, powinny dawać satysfakcję i nie być uciążliwe dla osoby ćwiczącej. Dlatego warto wybrać odpowiedni rodzaj ćwiczeń w dogodnym dla nas miejscu, takim jak klub fitness, siłownia w plenerze czy nasz własny dom. W doborze odpowiednich zadań siłowych oraz w zaprezentowaniu nam jak poprawnie ćwiczyć z wykorzystaniem popularnych urządzeń takich jak Kettlebells, Sandabag, TRX czy Tubingi pomoże nam trener personalny. Wszystko zależy od naszych potrzeb i zaangażowania.

 

 

Czy ćwiczenia odchudzające mają wpływ na kondycję fizyczną?

 

Oczywiście, że tak. Przy systematycznym treningu zauważysz, że poza zmniejszeniem rozmiaru Twoich ubrań zmienia się Twoja wytrzymałość oraz szybkość. Dzięki temu z każdym kolejnym ćwiczeniem będziesz czuć się bardziej pewny siebie i poczujesz chęci do działania, także poza treningiem.

 

 

Jak wygląda trening na płaski brzuch?

 

Podczas takiego treningu uczysz się prostych układów choreograficznych, które angażują do pracy różne grupy mięśniowe, tj. nogi, grzbiet, klatka piersiowa oraz ramiona. Ten rodzaj treningu opracowuje dla nas trener personalny, który dobiera odpowiedni rodzaj aktywności.

 

 

Takie ćwiczenia na pewno są drogie

 

Niekoniecznie. Cena jednej sesji z trenerem personalnym w Warszawie zaczyna się już średnio od 99 zł. Za taką kwotę w bezpieczny i szybki sposób  dowiemy się jak schudnąć oraz zatrzymać te efekty na zawsze. Pierwsze różnice w wyglądzie naszego ciała zauważymy już po 2 – 3 tygodniach od rozpoczęcia treningów.

Nie czekaj!

Sprawdź naszą ofertę treningów personalnych w Warszawie i okolicach!

Jeżeli współpraca face to face nie wchodzi w grę – nic straconego!
Możesz wybrać współpracę z trenerem osobistym online!