Trening kondycyjny

Rodzaje treningów personalnych

Trening kondycyjny

Czym jest trening kondycyjny?

 

Trening kondycyjny jest zalecany każdemu, bez względu na to czy ktoś ćwiczył regularnie, czy też nigdy tego nie robił. Dobra kondycja ułatwia codzienne funkcjonowanie, natomiast jej brak odbija się zarówno na zdrowiu fizycznym jak i psychicznym.

 

Podstawą treningu kondycyjnego są ćwiczenia aerobowe – czyli takie, które wywołują u nas szybszy i głębszy oddech podnosząc przy tym poziom tlenu we krwi. Trening aerobowy nie tylko zwiększa naszą wydolność, wzmacnia ciało, zapobiega nadwadze, ale też jest świetnym sposobem na odstresowanie. Bardzo ważne jest, by trening tego typu był powtarzany regularnie. Może on przybierać różne formy: pływanie, bieganie, jeżdżenie na rowerze itp.

 

 

Wciąż nie wiesz jak zabrać się za poprawianie kondycji?

 

Trener personalny z pewnością pomoże ci rozwiać wszelkie wątpliwości, a także zmotywuje do działania. Każdy jest inny, a co za tym idzie – każdy wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli zależy ci na szybkim, bezpiecznym i efektywnym dotarciu do celu, nie ma lepszego rozwiązania, niż skomponowany na Twoje potrzeby plan treningowy. Po przeprowadzonym wywiadzie otrzymasz najlepszy program ćwiczeń, dostosowany do twoich możliwości. Wywiad pozwoli również ustalić ilość i intensywność treningów w ciągu tygodnia.

Nie czekaj!

Sprawdź naszą ofertę treningów personalnych w Warszawie i okolicach!

Jeżeli współpraca face to face nie wchodzi w grę – nic straconego!
Możesz wybrać współpracę z trenerem osobistym online!