Trening Bodylastics – tubing

Rodzaje treningów personalnych

Trening Bodylastics – tubing

Trening nowości!

 

Szukasz nowych wyzwań? Powtarzalne ćwiczenia z siłowni się nie sprawdzają? Trening Bodylastics jest stworzony dla Ciebie! Poprawia on koordynację ruchową i równowagę ciała. Dzięki niemu wyćwiczysz każdą partie mięśni, poczynając od nóg, brzucha, ramion, na plecach skończywszy.

 

A cóż to takiego? Zwany inaczej tubing, to trening oparty na wykorzystaniu specjalnych gum – Bodylastics Strength Bands. Na cały zestaw składają się: stoper, który możesz przymocować do drzwi, czy też rurki, cięgna z zaczepami – pozwalają na szybką zmianę obciążenia, dzięki czemu możesz dopasować je do swojej wytrzymałości, uchwyt, którym podciągamy ciężar, oraz pas na nogi, który ułatwia odbycie komfortowego treningu.

 

 

Zalety?

 

Tubing to świetna opcja na trening w domu, czy trening w plenerze. Możesz ćwiczyć praktycznie wszędzie, nie zależnie od pory dnia. Zaoszczędź na siłowni i trenuj w domowym zaciszu! Bodylastics pomoże Ci nie tylko utrzymać formę, ale sprawi, że twoje ciało stanie się bardziej elastyczne i wytrzymałe.

 

Korzystając z pięknej pogody wybierz trening w plenerze. Park w okolicy może stać się dla ciebie doskonałym miejscem na trening ogólnorozwojowy.

 

 

Dla początkujących.

 

Trening na gumach może okazać się dla nas wyzwaniem, jeśli nigdy wcześniej nie mieliśmy z nim styczności. Początkującym może pomóc  trener personalny, który zmotywuje nas do dalszych ćwiczeń, czy ułoży specjalny program, tak by trening był jeszcze bardziej owocny.

Nie czekaj!

Sprawdź naszą ofertę treningów personalnych w Warszawie i okolicach!