Trening w domu

Rodzaje treningów personalnych

Trening w domu u klienta

Jeżeli Twoją jedyną wymówką dla braku formy jest niedobór czasu, to już teraz możesz wkładać wygodne ubrania, zasiąść w ulubionej kanapie i popijając herbatę oczekiwać dzwonka do drzwi.

 

Skoro dojazd na zajęcia sprawia Ci problem, albo nie masz na to czasu postaram się pomóc organizując ćwiczenia w domu! Nie musisz martwić się o sprzęt, wszystko przywiozę ze sobą. Twoim jedynym zadaniem będzie znalezienie minimalnej przestrzeni – tj. około dwóch metrów kwadratowych. Wydaje mi się, że poradzisz sobie bez najmniejszego problemu. Jeśli jednak obawiasz się, że mimo wszystko miejsca jest za mało – nie martw się, przesuniemy kanapę, wyniesiemy kwiatek, a w końcu poruszymy Ziemię, żebyś tylko mógł/mogła poprawić swoją formę!

 

Ćwiczenia będą odbywały się przy użyciu takich sprzętów jak: piłki do ćwiczeń, trx, gumy oporowe, obciążniki na nogi i ręce. Wszystko to, co przydatne do przeprowadzenia  treningu funkcjonalnego.

 

Dzięki przebywaniu w domowym zaciszu pozbędziesz się problemu zatłoczonej siłowni i długiego czasu oczekiwania na sprzęt treningowy. Jeżeli więc mieszkasz w Warszawie i interesują Cię treningi w domu, pod okiem trenera personalnego – ta oferta skierowana jest wprost do Ciebie.

 

Cena za tę usługę jest bardzo zindywidualizowana, dlatego w razie chęci skorzystania z oferty zachęcam do kontaktu.

Nie czekaj!

Sprawdź naszą ofertę treningów personalnych w Warszawie i okolicach!

Jeżeli współpraca face to face nie wchodzi w grę – nic straconego!
Możesz wybrać współpracę z trenerem osobistym online!